1
1 1 1 1 11 11 1 1 1
1 1
  1 1 1 1 1     1

1

 

Avalik Wifi

Pakume turvaliste, avalike Wifi punktide paigaldamist restoranidele, hotellidele, pubidele, poodidele ja teistele klientidele. Oluline on tagada turvaline lahendus, mille kaudu ei pääseks Wifi kasutajad kontori ja kassa arvutitesse. Wifi punkti tarkvaraga saab ka reklaami kuvada, jälgida külastatavust, teha küsitlusi, soovi korral saab Facebook meeldimisi enda firma Facbook lehele ning palju muud. Jälgida saab ka Wifi külastajate arvu ja limiteerida maksimaalset kiirust(sellisel juhul ei saa üks kasutaja kogu kiirust ära kasutada).
Wifi lahendused on soodsad, paigaldamine ja vajalikud seadmed ning tarkvara on meie poolt. Võta meiega ühendust ja leiame sulle sobivaima avaliku Wifi lahenduse.

Tasuta Wifi
Lahendusega saab pakkuda klientidele tasuta Wifi kasutamist. Kuid meie lahendusega saad ka kuvada reklaami, näidates soovitud reklaaminfot Wifi kasutajale. Võimalik on saada ka Facebook meeldimisi sinu ettevõtte Facbooki lehele. Sellisel juhul peab Wifi kasutamiseks külastaja meeldima sinu Facbook lehte.On võimalik teha küsitlusi või küsida kliendi andmeid(näiteks e-posti).

Tasuta Wifi Voucheritega
Saab piirata Wifi kasutamist, jagades Wifi koodiga Vouchereid, mida saab siduda enda teenuse reklaamiga(näiteks päevapakkumisega). Kasutajad saavad Wifit kasutada spetsiaalse koodiga. Igal koodil on kindel aegumise aeg, mis on Sinu määrata. Peale Wifi kasutamise aja või mahu täitumist, logitakse kasutaja automaatselt Wifist välja. Võimalik on liita Wifi kasutamine Sinu teenusega, andes vouchereid näiteks iga ostuga kaasa.

Tasuline Wifi - soovid teenida Wifi jagamise eest?
Lahendus annab võimaluse teenida Wifi jagamise eest. Küsides igalt kasutajalt Sinu määratud summa Wifi kasutamise eest. Wifi kasutaja saab tasuda üle interneti, kuupõhiselt või kohapeal otse sulle, saades vastu Voucheri Wifi koodiga. Wifi kasutamise aja saad määrata Sina ise.

 
1