1
1 1 1 1 11 11 1 1 1
1 1
  1 1 1 1 1     1

1

Kodulahendus


Koduseadmed
Pakume ka mitmeid koduseadmeid ja abi nende paigaldamisel. Toodete seast leiab kõlareid, võimendeid, LCD ja plasmaekraane, projektoreid, kodukinosüsteeme ning teisi seadmeid. Kui vajad abi sobiva seadme valimisel või paigaldamisel, siis võta julgelt ühendust!

Kodujuhtimine
Mugav võimalus juhtida ja jälgida kodus toimuvat. Pakume erinevaid kodujuhtimisseadmeid ja nende paigaldust. Kodujuhtimisega saad panna kodu valvesse ja võtta valvest maha, kontrollida, kas aknad ja uksed on kinni, jälgida seadmete voolutarbimist ja neid sisse ning välja lülitada, vaadata kaameraid, nii reaalajas, kui salvestusel, jälgida elektritarbimist ja erinevate ruumide temperatuuri ning palju muud. 
Igale kodule saab kokku panna soovitud lahenduse, kasutades erinevaid seadmeid. Kodujuhtimiseks on vaja kodujuhtimiskeskust, kuhu saab, nii kaabliga kui kaablita, ühendada erinevaid seadmeid. Näiteks kaameraid, liikumisandureid, akna- ja ukseandureid, suitsuandureid, pulte, nutipistikuid, energiatarbimise lugejaid ning teisi seadmeid.

Arvutivõrgu kaabeldus ja Wifi lahendused
Teeme ka koduseid nõrkvoolutöösid ja aitame planeerida kodust arvutivõrku. Abistame arvutivõrgu kaabelduse ja paigaldusega ning arendamisega. Pakume ka erinevaid Wifi seadmeid ja nende paigaldust.

Kaamerad ja salvestusseadmed
Meilt saab erinevaid sise- ja välisruumi kaameraid, tarkvara, salvestusseadmeid ja abi paigaldamisel.

 

 

 

 
1